Myślimy o biznesie jak o systemie złożonym zarówno z podejmowania kluczowych decyzji wpływających na odnoszenie sukcesu. Nasze działania mają na celu usprawnienie działań przedsiębiorstw w oparciu o najlepsze wzorce, jak i zaadaptowanie proponowanych przez nas rozwiązań do wymogów prawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom dostosowywania biznesu do coraz to nowych wyzwań rynku stworzyliśmy produkt adresowany do sektora zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze działania ukierunkowane są na wspieranie rozwoju przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług: rejestracyjnych (spółki zagraniczne),  doradczych (z zakresu prawa i podatków),  księgowych, audytowych, windykacyjnych, notarialnych oraz zarządczych.

Nasza markę budowaliśmy na przestrzeni lat – od 2009 r. jako partnership, następnie od 2011 r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ostatecznie tworząc Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Ltd – spółkę będącą częścią zagranicznej grupy kapitałowej.

Zaufało nam wielu Klientów, dla których nasze doświadczenie, wiedza i skuteczność działania były decydującymi argumentami przy wyborze nas, jako partnera biznesowego. Osiągnięty przez nas sukces to wynik indywidualnego podejścia do każdego Klienta, zrozumienia jego potrzeb i problemów. Miarą naszego sukcesu są polecenia naszych usług przez obecnych Klientów, tym z Państwa, którzy zastanawiają się nad wyborem firmy, która będzie wsparciem biznesowym.
Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis w Polsce i na świecie

Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis to licząca się na rynku firma o zasięgu globalnym.

Wiemy jak ważny dla firmy jest rozwój. Dlatego nieustannie poszerzamy zasięg działania, ponieważ wyznajemy zasadę, że nowe rozwiązania to  nowe możliwości.

Filozofia firmy
Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis powstała dzięki współpracy specjalistów posiadających doświadczenie zarówno w Polsce i za granicą. Doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów na przestrzeni lat zdecydowało o stworzeniu firmy, której głównym celem jest bycie solidnym partnerem biznesowym dla naszych Klientów. Wspieramy firmy, które powierzyły nam swoje biznesy. Doradzamy jaką drogę obrać by osiągnąć sukces. Jako firma międzynarodowego doradztwa prawno-podatkowego czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam zadania. Miarą naszego sukcesu jest zaufanie i zadowolenie klientów.

Tworzenie marki i poszerzanie zakresu usług jest wyprzedzeniem tendencji rynkowych, które w ocenie Zarządu Kancelarii Prawno-Podatkowej Capital Legis, będą powodowały zainteresowane kompleksową obsługą zarządzania przedsiębiorstwami poprzez wsparcie doradcze w tworzeniu biznesu klientów, celem zwiększania ich zysku w przedsiębiorstwach. Docelowa obsługa ma pozwolić skuteczniej i efektywniej zarządzać przepływem finansowym poprzez rozdział analityczny finansów w zależności od bieżących potrzeb i możliwości rynkowych.