Praca w Kancelarii – Praktyczne porady

Zawsze ważnym czynnikiem sukcesu w pracy i zgranej organizacji jest poczucie dopasowania w zespole, idzie za tym doświadczenie, wykształcenie, kultura osobista oraz cechy osobowości m.in. cierpliwość, spokój, wyrozumiałość i odporność na sytuacje stresowe.

Aby do nas dołączyć poniżej wskazujemy etapy rekrutacji:

 1. Zobacz nasze oferty pracy

W zakładce oferty pracy znajdziesz nasze obecne poszukiwania kandydatów.

 1. Złóż aplikację
  Swoją aplikację na wybrane stanowisko możesz złożyć bezpośrednio w siedzibie Kancelarii lub za pośrednictwem zgłoszenia na stronie.
 2. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  Przygotuj się do rozmowy, opowiedz o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. Wskaż też swoje cechy charakteru i powiedz nam kim jesteś, w tym czego oczekujesz i co jest Twoim celem.
 3. Proces weryfikacji trzy etapowy
  Przeprowadzimy z Tobą proces rekrutacji poprzez który bardzie poznamy Ciebie. Niewykluczone, że poprosimy o wypełnienie testu pisemnego.
 4. Rozpoczęcie pracy
  Czekamy na Ciebie. Wchodząc do naszych struktur jesteś częścią nas. Olbrzymia odpowiedzialność uczestniczenia w procesie pozwoli Tobie na zdobywanie dodatkowych doświadczeń.

Prowadzimy proces selekcji, który sprawdzi czy nasze wzajemne oczekiwania zostaną spełnione oraz ocenimy Twoje szanse na sukces.

Jak dołączyć do zespołu Kancelarii?

Wskazówki dla kandydata aplikującego do Kancelarii.

Poniżej trzy najważniejsze wskazówki aby właściwie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Rozmowa o doświadczeniu

Poziom Twojego doświadczenia i wykształcenia, to poziom stawiający wyzwanie dla innych. Oczekuj również rozmów i pytań na tym poziomie. Wykaż podczas rozmowy swoje mocne strony, cele zawodowe oraz kierunek dążenia do sukcesu i twoich oczekiwań od pracodawcy i pracy.

Twoje inwencja

Pewnie też chcesz zadać pytania. Przygotuj się do rozmowy poznając wcześniej pracodawcę, masz do tego różnego rodzaju środki komunikacji. Przygotuj również własne pytania, które będziesz mógł zadać. Te pytania mają dać Tobie zapewnienie iż to właśnie Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis jest dla Ciebie.

Wykaż siebie

W Kancelarii Prawno-Podatkowej Capital Legis będziesz częścią organizacji, to my wszyscy tworzymy ten zespół, dlatego tak ważne jest dla nas kim jesteś i co możesz wnieść od siebie.

Aplikuj teraz

Sprawdż jak wyjątkową formę współpracy dla Ciebie przygotowaliśmy

Twoje CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) podanych przeze mnie danych osobowych oraz akceptuję regulamin