Kariera

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, oraz aby stale zaspokajać potrzeby rozwojowe naszych pracowników stawiamy na szkolenia. Jest to dla nas priorytet. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów nieustannie rosną. Ta wiedza pozwala nam być o krok przed konkurencją, co wyróżnia nas na rynku.

Indywidualne plany rozwojowe naszych pracowników są zwieńczeniem wszystkich tych aspektów. Pracownicy wspólnie ze swoimi coachami ustalają dedykowane dla siebie plany, uwzględniając przy tym swoje pomysły, dostępne plany treningowe, jak i również własne potrzeby rozwojowe.

Masz model rozwojowy oparty jest na systemie 70/20/10, czyli:

  • 10% – edukacja poprzez e-learning, szkolenia, książki, itp.
  • 20% – coaching poprzez feedback, mentoring, wzorzec zachowań, itp.
  • 70% – doświadczenie poprzez wykonywanie powierzonych zadań oraz projektów

Coaching i feedback to jedne z najważniejszych aspektów procesu rozwojowego naszych pracowników. Każdy z nich przechodzi ocenę półroczną oraz roczną, a wszystko odbywa się pod czujnym okiem coacha. Za skuteczną formę współpracy uważamy kulturę feedbacku, czyli wzajemne udzielanie sobie informacji zwrotnych. Istotnym aspektem pracy naszego zespołu jest zaangażowanie pracowników w proces planowania, a każdy z nich potrafi samodzielnie wykreować swoją ścieżkę rozwoju.

Aplikuj teraz

Sprawdż jak wyjątkową formę współpracy dla Ciebie przygotowaliśmy

Twoje CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) podanych przeze mnie danych osobowych oraz akceptuję regulamin