Prawo podatkowe
Odbiorcy usług
Zespół Kancelarii proponuje dla swoich klientów nowatorskie i skuteczne metody mające na celu zminimalizowanie wpływu podatków na wyniki finansowe przedsiębiorstw. Mając świadomość, że podatki mają bezpośredni wpływ na wyniki finansowe Klientów, naszym głównym celem jest znajdowanie nowatorskich i skutecznych metod służących zminimalizowaniu ich wpływu.
Obszar pomocy
Nasza praktyka podatkowa koncentruje się na podatkowych aspektach transakcji międzynarodowych oraz na sporach podatkowych. Podstawowe pola praktyki to doradztwo na rzecz spółek, inwestorów, banków, towarzystw ubezpieczeń, deweloperów, podmiotów podejmujących się w zakresie swojej działalności zarządzania aktywami oraz podmiotami zajmującymi się usługami w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego.
Atuty
Nasza Kancelaria posiada doświadczonych prawników, których wiedza jest niezbędna do fachowego prowadzenia polskich i międzynarodowych spraw podatkowych. Bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach administracyjnych oraz przed sądami administracyjnymi daje podstawę do skutecznej pomocy prawnej. Posiadamy także liczne sukcesy w zakresie uzyskiwania pozytywnych wiążących indywidualnych interpretacji podatkowych. Uczestniczymy w opracowywaniu strategii międzynarodowego planowania podatkowego i transakcji, międzynarodowych skutków podatkowych w związku z zagranicznymi przejęciami i odnośnie zbywania przedsiębiorstw, skonsolidowanych strat, maksymalnego zaliczenia podatku, który został zapłacony za granicą na poczet podatku należnego w kraju, czy kwestii cen transferowych.
Doradzamy naszym klientom w zagadnieniach podatkowych dotyczących tworzenia i prowadzenia przedsięwzięć w sektorze nieruchomości oraz związanego z tym planowania.
Elementy wyróżniające
Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w doradztwie związanym z różnorodnymi zagadnieniami podatkowymi i rachunkowymi, w tym w zakresie sporów sądowych dotyczących podatków.