TERESA GODLEWSKA
Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych
Posiada dyplom Regent Academy of Fine Arts w Londynie. Doświadczenie zdobywała w trakcie wieloletniego pobytu zagranicą na stanowiskach w Liniach Lotniczych INTERFLUG – Warszawa, czy w the Majlis Gallery w Dubaju. Aktywność zawodowa w kilkudziesięciu krajach świata (m.in.: Irak, Jordania, Zjednoczone Emiraty Arabskie) zaowocowała wysokimi kwalifikacjami w dziedzinie efektywnego pozyskiwania klientów zagranicznych oraz obsługą partnerów międzynarodowych.

Pracując w różnych krajach na świecie, rozwinęła umiejętność komunikacji w obrębie różnych kultur. Pracowała dla Chalhoub Group w Abu Dhabi będącej wyjątkowym liderem biznesu na Bliskim Wschodzie. Reprezentuje klienta zagranicznego po stronie Polski.

Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych odpowiada za całokształt procesów odnoszących się do obsługi klientów zagranicznych.

Bierze udział w negocjacjach, wykorzystując zdolności interpersonalne i poliglotyczne. Stosuje umiejętności w dziedzinie marketingu, zajmując się w Kancelarii analizami techniczno-organizacyjną, koordynuje operacje przeprowadzane z udziałem klientów dysponujących kapitałem zagranicznym.

Aktywnie uczestniczy w projektach i działaniach o charakterze charytatywnym.

W wolnym czasie interesuje się sztuką. Wielbicielka przyrody. Wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc na nartach.

Wyróżnia się szczególnymi kwalifikacjami lingwistycznymi, legitymując się bardzo dobrą znajomością języków: niemieckiego, angielskiego, francuskiego i tureckiego.

Kontakt

(+48) 22 270 12 12