Wynagrodzenia i benefity

Dostrzegamy i doceniamy zaangażowanie, wiedzę oraz doświadczenie naszych pracowników. Dlatego preferujemy ściśle połączony z systemem premiowania – konkurencyjny model wynagrodzeń oparty na Twoich kompetencjach, umiejętnościach i wiedzy.

Stworzyliśmy klarowne zasady oraz system motywacyjny, co sprawia że nasi pracownicy mają pozytywne i ambitne podejście do swoich obowiązków. Zależy nam na radości z wykonywanej u nas pracy. Dobre wyniki Twojej pracy oraz skuteczne i rzetelne realizowanie firmowych i zespołowych celów, skutkować będzie dodatkowymi bodźcami finansowymi.

Zdajemy sobie sprawę z istoty poczucia bezpieczeństwa, dlatego nasi pracownicy mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej oraz z bardzo atrakcyjnych polis ubezpieczeniowych. Każdy z nich objęty jest ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków, jak i również grupowym ubezpieczeniem na życie. Ponadto każdy pracownik może rozszerzyć swoje ubezpieczenie o pakiet “Rodzina”, co pozwoli objąć opieką medyczną Twoją rodzinę.

Kolejnym, istotnym benefitem są świadczenia pozapłacowe. System kafeteryjny, który oferujemy pozwala na to, aby nasi pracownicy mogli sami zadecydować, co chcieliby otrzymać w ramach świadczenia. Kategorie produktowe oraz usługowe głównie opierają się na rozrywce i kulturze, sporcie, zdrowiu, edukacji, rodzinie i domu.

Aplikuj teraz

Sprawdż jak wyjątkową formę współpracy dla Ciebie przygotowaliśmy

Twoje CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) podanych przeze mnie danych osobowych oraz akceptuję regulamin