Łukasz Rdzeń | Capital Legis – Kancelaria Prawno-Podatkowa

Łukasz Rdzeń

Radca prawny

PRAWO KORPORACYJNE | RESTRUKTURYZACJE | FUZJE I PRZEJĘCIA

Specjalista w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, doradztwa korporacyjnego, restrukturyzacyjnego, M&A, prawa nieruchomości oraz doradztwa prawnego.

Od 2003 roku świadczy nieprzerwanie pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych, głównie z branży nowych technologii, reklamowej, e-commerce, funduszy inwestycyjnych i startupów. Prowadził i nadzorował wiele procesów due diligence związanych z nabywaniem, łączeniem, przekształcaniem spółek.

Posiada bogate doświadczenie w realizacji złożonych projektów inwestycyjnych z udziałem podmiotów krajowych, jak i zagranicznych, w szczególności w zakresie tworzenia i negocjowania umów inwestycyjnych, tworzenia struktur grup kapitałowych, przekształceń i połączeń oraz zabezpieczania transakcji. Przygotowuje i opiniuje umowy związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, reprezentując interesy klientów podczas negocjacji oraz postępowań sądowych. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako in-house lawyer agencji reklamowej oraz szef działu prawnego jednego z wiodących portali internetowych. 

Praktyki

Transakcje

Efektywna pomoc na każdym etapie transakcji.

Zobacz więcej Zwiń