Łukasz Tłoczyński | Capital Legis – Kancelaria Prawno-Podatkowa

Łukasz Tłoczyński

Wspólnik Zarządzający

FUZJE I PRZEJĘCIA | PRAWO SPÓŁEK | NIERUCHOMOŚCI

Założyciel i wspólnik zarządzający. Nadzoruje organizacyjnie prace prawników i współpracowników Kancelarii.

Specjalizuje się w doradztwie korporacyjnym, M&A, restrukturyzacji, upadłości, procesach due diligence, negocjacjach, prawie nieruchomości, Compliance oraz doradztwie prawnym. 

Doświadczony doradca w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, nadzorowania bieżącej działalności krajowych i międzynarodowych podmiotów, działających w sektorze inwestycyjnym. Świadczy wsparcie prawne w prowadzeniu biznesu, reprezentuje klientów w negocjacjach z ich partnerami biznesowymi.

Doradza na rzecz deweloperów, zarówno od strony korporacyjnej jak i transakcyjnej. Uczestniczy w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji prawnej, opracowywaniu struktury inwestycji, pozyskiwaniu kapitału, przygotowywaniu umów inwestycyjnych, umów o roboty budowlane, umów o świadczenie usług z podmiotami zaangażowanymi w proces budowlany (np. architektami, generalnymi wykonawcami i podwykonawcami) oraz umów sprzedaży, świadcząc wsparcie prawne w procesach negocjacyjnych. Z sukcesami reprezentuje klientów w postępowaniach regulacyjnych i administracyjnych. 

Brał udział w licznych badaniach due diligence (zarówno spółek prawa handlowego, jak również gruntów przeznaczonych pod realizację inwestycji). Zajmuje się doradztwem na każdym etapie działalności spółek prawa handlowego od momentu ich zawiązania, po bieżącą działalność operacyjną oraz wybranymi obszarami z dziedziny restrukturyzacji przedsiębiorstw. Prowadzi projekty związane z przekształcaniem, łączeniem i likwidacją przedsiębiorstw.

Praktyki

Transakcje

Efektywna pomoc na każdym etapie transakcji.

Zobacz więcej Zwiń

Doradztwo

Kompleksowe wsparcie merytoryczne przedsiębiorców w każdym aspekcie funkcjonowania ich biznesu.

Zobacz więcej Zwiń